Par mums

AWARDS & MEDAL STUDIO jeb APBALVOJUMU DARBNĪCA ir Latvijas zīmols, kas dibināts 2005. gadā.
AWARDS & MEDAL STUDIO veido un ražo individuāli izstrādātas, augstas kvalitātes balvas, kausus un medaļas, kas izgatavotas no rūpīgi atlasītiem materiāliem. Katrs mūsu radītais produkts iemieso cieņu pret mūsu klientiem. Ar savu darbu mēs ceram iedvesmot cilvēkus izvēlēties ilgtspējīgus un estētiskus apbalvojumus, kas raksturo pasākumu vietu, laiku vai organizatoru. Mūsu balvas sportisti vienmēr atceras.


Individuāla dizaina dimanta balva _Awards and Medal studio

 

Mūsu specializācija ir apbalvojumi, balvas, kausi un medaļas, taču mūsu talantus var izmantot arī veidojot dažādus prezentreklāmas priekšmetus, piemēram, sienas plāksnes, korporatīvās dāvanas un citur, kur vēlaties. Pēc individuāla pasūtījuma balvas, medaļas un kausus veidojam no misiņa, nerūsējošā tērauda, koka, stikla, akrila un akmens masas. Mūsu produktu dizainos, tiek izmantots plašs materiālu klāsts dažādās kombinācijās
Lai izgatvotu mūsu dizainētas balvas, tiek izmantotas jaunākāsun modernākas dizaina izstrādes un ražošanas metodes. Mēs varam izveidot unikālus dizainus, kuru pamatā ir jūsu logotips vai pasākuma tēma, kā arī cenšamies sagatvot vairākus dizaina variantus atbilstoši jūsu budžetam un redzējumam. Lai nodrošinātu, ka balva atbilst jūsu redzējumam, tiek veidotas 2D un 3D vizualizācijas..
Mūsu klienti ir Latvijas Valsts Ministrijas, Pašvaldību domes, Banku, Apdrošināšanas, IT, Farmācijas un Medicīnas nozarē strādājoši uzņēmumi, radošās aģentūras un sporta organizācijas.

 

Latvijas Futbola federācijas ikgadējā futbola apbalvošanas ceremonija 


Latvijas Basketbola asociācijas gada basketbola balvu pasniegšanas ceremonija